Новини 2018-05-22 18:09

Гриневич повідомила, що в Харкові школярів отруїв газом один із учнів

Крім того, міністр додала, що згодом ОДА оприлюднить свої висновки.

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що один з учнів розпилив газ з балончика в школі в Харкові, унаслідок чого до лікарні госпіталізували 26 дітей. Про це вона у вівторок, 22 травня, розповіла журналістам.

 

"Ми зараз з облдержадміністрацією досліджуємо цей випадок. Відомо, що учень школи розпилив якийсь газ з балончика. По-перше, була здійснена одразу евакуація зі школи. Ті діти, яким стало зле, їх одразу завезли в лікарню. Я говорила з представниками ОДА. Вже всі діти в нормальному стані, лише один хлопчик має проблеми, в нього стан вже покращується, але він мусить бути ще в лікарні", – наголосила Гриневич.

 

Водночас вона додала, що випадок, який стався 8 травня на лінійці в школі, дуже подібний до сьогоднішнього.

 

"Це свідчить про те, що є якась ідея, як зривати навчальний процес. Діти, які це роблять, часто не розуміють, якої шкоди можуть нанести іншим дітям", – підкреслила глава МОН.

 

Крім того, вона зазначила, що ДСНС та інші служби з'ясовують, що це був за газ. Гриневич додала, що згодом ОДА оприлюднить свої висновки.

 

Нагадаємо, 22 травня в школі Харкова діти отруїлися невідомою речовиною. 37 учнів звернулися по медичну допомогу зі скаргами на слабкість і утруднене дихання, 26 з них були госпіталізовані до лікарні. ГУНП у Харківській області відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296  (хуліганство) Кримінального кодексу України.