Новини 2018-05-22 18:35

У штабі ООС показали наслідки обстрілів Зайцевого

На місці обстрілу працювали працівники ГПУ, за даним фактом порушене кримінальне провадження.

Українська сторона СЦКК повідомила, що за неповних дві доби, незаконні збройні формування чотири рази обстріляли населений пункт Зайцеве, здійснивши при цьому 13 пострілів з артилерійських систем 122 калібру та 32 постріли із мінометів 120 калібру. Про це у вівторок, 22 травня, повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

"Українська сторона СЦКК інформує, що бойовики збройних формувань РФ, продовжують цинічно обстрілювати житловий сектор населених пунктів, які знаходяться поблизу лінії розмежування із озброєння, застосування якого заборонено Мінськими домовленостями", – йдеться в повідомленні.

 

 

Як зазначається, за результатами фотофіксації проведеної 22 травня спостерігачами СЦКК, задокументовано пряме влучення боєприпасів у приватний будинок та господарську будівлю по вулиці Журавского 32/1.

 

"Нажаль, одна цивільна людина отримала осколкове поранення, та була доправлена до Бахмутської районної лікарні. Унаслідок обстрілу, будинок повністю зруйновано, в іншому будинку під №24 пошкоджені вікна та стіни, господарські будівлі та присадибна ділянка", – наголошується в повідомленні.

 

Крім того, про зазначене СЦКК уже повідомило СММ ОБСЄ. Згідно з повідомленням, на місці обстрілу працювали працівники Генеральної прокуратури України, за даним фактом порушене кримінальне провадження.

 

"Українська сторона СЦКК наголошує, що систематичні обстріли мирних населених пунктів із забороненої зброї, свідчать про явну зацікавленість ватажків окупаційної адміністрації РФ у подальшому загостренні конфлікту, та свідоме небажання дотримуватися Мінських домовленостей щодо режиму припинення вогню, міжнародного гуманітарного права, що несуть пряму загрозу життю та здоров’ю цивільного населення, значну матеріальну шкоду місцевим жителям", – додали в перс-центрі штабу.

 

 

Нагадаємо, 21 травня під час обстрілів бойовиками селища Зайцеве у Донецькій області  було поранено 60-річну мирну жінку.