Новини 2018-05-23 17:19

У Білорусі суд оголосив вирок українському журналісту Шаройку

Павла Шаройка звинувачують у "шпигунстві".

Верховний суд Білорусі засудив до понад восьми років ув’язнення  українського журналіста Павла Шаройка, звинувативши його в "шпигунстві". Про це у середу, 23 травня, заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим, повідомляє білоруське видання TUT.BY.

 

"Зараз Шаройко перебуває в СІЗО КДБ. Днями його відвідував український консул, на умови утримання засуджений не скаржиться", –  розповів посол.

 

Український дипломат також повідомив, що з Шаройком бачилася його дружина.

 

Нагадаємо, 17 листопада голова Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Зураб Аласанія повідомив, що у Білорусі затримали кореспондента "Українського радіо" Павла Шаройка за підозрою в шпигунстві. У МЗС заявили, що вживають заходів у справі захисту затриманого. Своєю чергою дипломатичне представництво України в Республіці Білорусь направило до Міністерства закордонних справ країни ноту через затримання журналіста "Українського радіо" Павла Шаройка.

 

У листопаді 2017 року у прес-службі ГУР МО повідомили, що затриманий у Білорусі український журналіст Павло Шаройко не працює у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України з 2009 року.

схожі новини