Новини 2018-05-24 22:03

Стрілянина в Черкасах. У поліції повідомили, що одна людина загинула

Правоохоронці на місці інциденту виявили пістолет, дві гранати та гільзи від патронів.

Поліція Черкаської області повідомила, що в Черкасах унаслідок стрілянини в будівлі офісу громадської організації "Черкащани" одна людина загинула, ще одна дістала вогнепальні поранення. Про це заявив речник поліції області Дмитро Грищенко.

 

За його словами, поліція на місці інциденту виявила пістолет, дві гранати та гільзи від патронів.

 

"Особа, яка була в приміщенні, перебуває з пораненнями у лікарні. Це повідомив працівник медичної служби. Також ще одна особа загинула. На момент, коли я звідти від’їжджав, її встановлено не було", – заявили в поліції

 

Водночас Грищенко наголосив, що поліція не застосовувала зброї.

 

"Усього в приміщенні, коли ми зайшли, була одна людина, яка загинула. Іншу було евакуйовано. Далі будемо з’ясовувати", – додав він.

 

Нагадаємо, 24 травня у Черкасах чоловік з двома гранатами та зброєю зайшов в офіс громадської організації "Черкащани" та погрожував вчинити самогубство й підірвати будівлю. Згідно з повідомленням, між охоронцем та нападником сталася перестрілка, унаслідок чого нападника поранено. Крім того, за даними місцевого видання, унаслідок стрілянини  загинув депутат Черкаської обласної ради від "Батьківщини" Сергій Гура.

схожі новини