Новини 10:11

Британія почала розслідування через дзвінок російських пранкерів Борису Джонсону

Розмова з головою МЗС Британії від імені прем’єра Вірменії Нікола Пашиняна тривала 18 хвилин.

Велика Британія розпочала розслідування, щоб визначити, як російські пранкери могли говорити з міністром закордонних справ Британії Борисом Джонсоном. Про це у четвер, 24 травня, повідомляє the Reuters з посланням на слова прес-секретаря прем'єр-міністра Терези ​​Мей.

 

Голові МЗС Британії зателефонували російські пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус). Розмова від імені прем’єра Вірменії Нікола Пашиняна тривала 18 хвилин і в ній Джонсон нібито привітав Пашиняна з обранням на посаді прем’єра та обговорив відносини між Великою Британією і Росією, а також отруєння в Солсбері.

 

Британський МЗС заявив, що Джонсон згодом запідозрив, що це розіграш, і перервав розмову.

 

"Це не повинно було відбутися, і зараз ведеться розслідування для визначення обставин цього дзвінка та для того, щоб переконатися, що це не повториться», — зазначила речниця.

 

Запис розмови з британським міністром на своєму каналі в YouTube розмістив проросійський британський журналіст Грем Філіпс.

 

Нагадаємо, у липні 2017 року російські пранкери провели телефонну розмову з міністром енергетики США Ріком Перрі, назвавшись прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.