Новини 16:13

Клімкін згадає про голодування Сенцова та звільнення українських політв'язнів в ООН

За словами сестри Олега Сенцова, в телефонній розмові Клімкін заявив, що зачепить тему українських політв’язнів в ООН.

В суботу. 26 квітня, сестра Олега Сенцова Наталя Каплан заявила, що Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підніме питання про голодування Олега Сенцова та звільнення українських політв’язнів в ООН. Про це повідомляє "Громадське радіо".

 

За словами Каплан, вона спілкувалася по телефону з главою МЗС.

 

Також вона додала, що наступного тижня Олега Сенцова відвідає адвокат.

 

"На даний момент стан Олега стабільний, наступного тижня його відвідає адвокат, тоді ми знатимемо більше. Припиняти голодування Олег не має наміру. Поки що невідомо, чи вдавалася російська сторона до примусового годування", - розповіла Каплан.
 

Нагадаємо,  24 травня Європейська кіноакадемія виступила з відкритим зверненнямнегайно звільнити  незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова. Його підписали продюсери, актори та режисери з Німеччини, Великобританії, Франції, Польщі, Угорщини та Фінляндії та Росії.

 

Як повідомлялося, 14 травня незаконно ув'язнений в Росії український режисер Сенцов оголосив безстрокове голодування.

 

16 березня він повідомив про погіршення стану здоров'я.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

схожі новини