Новини 2018-05-29 12:40

Адвокат розповів про стан політв'язня Сенцова

За словами Дінзе, 4 червня він має поїхати до Олега Сенцова.

Незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію, наразі стан українця стабільний. Про це у вівторок, 29 травня, повідомив його адвокат Дмітрій Дінзе.

 

"Стан Сенцова Олега наразі стабільний, сьогодні (29 травня – Ред.) дізнавався. Він дійсно отримує підтримуючу терапію. Що значить ця терапія я зможу дізнатися 4 червня, коли поїду до Олега. Працівники ФСВП (Федеральної служби виконання покарань – Ред.) по терапії пояснити нічого не можуть, так як вони не медики. Терапією займається медична частина колонії. Більше нічого пояснити не можу", – заявив адвокат.

 

Зазначимо, що 28 травня Федеральна служба виконання покарань у Ямало-Ненецькому автономному окрузі в РФ повідомила, що Сенцов дав згоду на проведення підтримуючої терапії та перебуває під наглядом медиків.

 

"За час відмови від прийому їжі погіршення загального стану здоров'я не зареєстровано. На сьогоднішній момент стан його здоров'я задовільний", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 14 травня незаконно ув'язнений в Росії український режисер Сенцов оголосив безстрокове голодування.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).