Новини 2018-05-29 17:17

Рада ЄС схвалила рішення про надання одного мільярду євро Україні

Це вже третя операція фінансової підтримки України з 2014 року.

У вівторок, 29 травня, Рада міністрів Євросоюзу ухвалила угоду із Європарламентом щодо нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму 1 мільярд євро. Про це повідомляється у відповідному прес-релізі на сайті Ради ЄС.

 

"Ці кошти покликані покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Зокрема, ними підтримуватиметься стабілізація економіки і програма структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами", - йдеться у тексті.

 

Зазначається, що макрофінансову допомогу ЄС надає країнам-партнерам, що мають труднощі зі збалансуванням платіжної системи. 

 

Також повідомляється, що це вже третя операція фінансової підтримки України з 2014 року.

 

Раніше журналіст Рікард Йозвяк повідомляв, що комітет у закордонних справах Європейського парламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги Україні.

 

 

9 березня, Єврокомісія ухвалила рішення щодо нової програми макрофінансової допомоги для України на суму до одного мільярду євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ. 

 

12 березня Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні повідомила, що Україна може отримати перший транш в рамках нової програми макрофінансової допомоги до кінця поточного року. 

схожі новини