Новини 19:21

Савченко вирішила перервати голодування

Її захист готує клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження.

Підозрювана у підготовці терактів і поваленні державної влади народний депутат Надія Савченко припинить голодування для повторного проходження допиту на поліграфі. Про це повідомила її прес- служба у Facebook у середу, 30 травня.

 

"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надією Савченко прийнято рішення перервати голодування для проходження повторної експертизи", - йдеться в повідомленні.

 

Захисник Савченко Костянтин Глоба проінформував, що зараз захист готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження.

 

Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів, загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Під час судового засідання народна депутатка оголосила голодування та заявила, що справа проти неї є політично вмотивованою.

 

22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Слідчий Служби безпеки України затримав та зачитав підозру Савченко у приміщені Ради.

 

8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, з яким пов’язана Савченко, під час спроби нелегального перевезення зброї на підконтрольну Києву територію з тимчасово окупованої частини Донецької області. 

схожі новини