Новини 21:58

Лікар повідомив, що в політв'язня Сенцова можуть відмовити нирки

За даними сестри режисера, стан Сенцова зараз стабільний.

Лікар повідомив, що в незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова, який голодує 22 день, незабаром можуть відмовити нирки. Про це в понеділок, 4 червня, заявила сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на адвоката.

 

"За словами лікарів, зараз межа. Ця межа у кожного своя, не зрозуміло коли вона настане, але це критична межа. Зараз стан Олега стабільний, але в будь-який момент може бути все погано і все залежить тільки від його організму. На даний момент йому колють коктейль з глюкози і вітамінів. Лікар попереджає, що скоро можуть відмовити нирки і підуть інші необоротні процеси", – наголосила вона.

 

Водночас, як зазначається, лікар повідомив, що померти Сенцову в колонії "усе одно не дадуть, ти просто залишишся інвалідом, тебе будуть годувати примусово трубкою через ніс".

 

"Зараз дійсно рахунок йде на дні, тому що у когось ця межа настає через три тижні, у когось через місяць. Що стосовно терапії – так, Олег погодився брати її добровільно, але це стосується тільки крапельниць", – додала Каплан.

 

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

схожі новини