Новини 2018-06-05 22:35

У МінТОТ назвали кількість суден, які незаконно зайшли в порти окупованого Криму

За даними відомства, за травень були зафіксовані судна з Росії.

У період з 1 по 31 травня 2018 року було зафіксовано 16 вантажних суден-порушників, які заходили до портів окупованого Криму. Про це у вівторок, 5 червня, повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

 

"З 1 по 31 травня до портів окупованого Криму зафіксовано заходження 16-ти вантажних суден-порушників та танкерів. Всі судна були під прапором Російської Федерації. Загалом цими суднами здійснено 54 заходи до портів Севастополя та Керчі", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, як зазначається, на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії, Керчі та Ялти, що використовуються для стоянки, зафіксовано 15 суден під прапорами РФ, Панами, Коморських островів та Островів Кука.

 

Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта – закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

 

Як повідомлялося 22 травня, начальник адміністрації Маріупольського морського порту в Україні Ігор Барський повідомив, що в Азовське море через Керченський міст не зможуть зайти 144 судна.

схожі новини