Новини 15:16

Адвокат повідомила, що політв'язень Балух за час голодування втратив 30 кг

Активіст голодує майже 2,5 місяці.

У окупованому Криму незаконно засуджений український активіст Володимир Балух, який продовжує голодування вже 80 день, втратив 30 кілограмів ваги. Про це в середу, 6 червня, повідомила адвокат Ольга Дінзе.

 

"Балух оголосив голодування в кінці березня 2018 року. У даний час він вже майже 2,5 місяці голодує. Єдине – у нього кілька полегшений режим, після першого місяця голодування він перейшов на сухарі і кисіль, так як він схуд на 30 кг. Ми починали його втрачати, і спасибі велике архієпископу Клименту, він умовив його почати приймати хоч якусь їжу", – зазначила Дінзе.

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування.

 

Нагадаємо, 16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

схожі новини