Новини 11:46

Генпрокуратура здобула докази безпідставності звинувачень РФ стосовно 8 українських бійців

Більшість звинувачуваних взагалі не перебувала в зоні проведення АТО в інкримінований СК РФ їм період.

Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом сприяння Слідчим комітетом Російської Федерації терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР» шляхом притягнення завідомо невинуватих громадян України до кримінальної відповідальності та жорстокого поводження з ними. Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко у Facebook у четвер, 7 червня.

 

"Завдяки плідній співпраці між Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України та Генеральною прокуратурою України наразі додатково здобуто беззаперечні докази безпідставності висунутих звинувачень стосовно 8 діючих та колишніх командирів бригад Збройних Сил України, більшість з яких взагалі не перебувала в зоні проведення АТО в інкримінований СК РФ їм період", - написав Лисенко.


Повідомляється, що у зв’язку з цим управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, ГПУ прийняла процесуальне рішення щодо невинуватості вказаних 8 українських військовослужбовців.

"Наведені факти вчергове вказують на необґрунтованість та абсурдність звинувачень українських військовослужбовців з боку працівників СК РФ та будуть використані в доведенні вини останніх щодо незаконного переслідування громадян України, а також у пособництві російсько-терористичним силам", - йдеться у повідомленні.
 
 
Нагадаємо,  4 червня стало відомо, що  прокуратура Києва завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт щодо росіянина, якого підозрюють у вчиненні 1 червня 2017 року замаху на вбивство командира добровольчого батальйону ім. Джохара Дудаєва – Адама Осмаєва та його дружини Аміни Окуєвої


 
 

схожі новини