Новини 16:52

Польське МОЗ спростувало скандальну заяву віце-спікера Сейму про українських медсестер

Станіслав Тишка заявляв, що в польських лікарнях помирає більше пацієнтів через менш кваліфікованих медичних працівників з України.
Міністерство охорони здоров'я Польщі спростувало слова віце-маршалка (спікера) Сейму Станіслава Тишки, який в ефірі польського телеканалу tvn24 заявив, що в польських лікарнях помирає більше пацієнтів через працевлаштування менш кваліфікованих медичних працівників з України. Про це у середу, 6 червня, повідомило видання Oko.press
 

"Міністерство охорони здоров'я Польщі не знає жодного випадку смерті пацієнта, що стався через медичну помилку медсестри з України чи відсутність у неї професіоналізму",- йдеться у повідомленні МОЗ Польщі.

 

"Польські лікарні не наймають медсестер з України нижчої кваліфікації, ніж потрібно. Медсестри з-за кордону, які нині працюють в польських закладах охорони здоров'я, мають право на роботу, що означає наявність необхідної кваліфікації для опіки – на одному рівні з польським медичним персоналом", - додали у міністерстві.

 

Нагадаємо, минулого тижня посольство України в Польщі висунуло вимогу до віце-спікера Тишки, щоб він вибачився за "ганебні та неприйнятні наклепи" на українських громадян, які не мають нічого спільного з дійсністю. Тишка поки що жодним чином не відреагував на вимогу. 

 

Нагадаємо, у березні президент Петро Порошенко нагородив посмертно орденом “За мужність” ІІІ ступеня сержанта-медика Сабіну Галицьку, яка загинула під час обстрілів на Донбасі.

схожі новини