Новини 18:59

Польща закликала РФ звільнити українських політв'язнів

У документі зазначається, що звільнення переслідуваних за політичні погляди українських громадян очікують мільйони представників демократичного світу.

Сейм Польщі зареєстрував проект резолюції щодо звільнення громадян України, ув’язнених в Російській Федерації через політичні мотиви. Про це повідомляє РБК- Україна.

 

"Сейм Польщі звертається до влади Російської Федерації з закликом до звільнення всіх громадян України, яких утримують під арештом чи в ув’язненні з політичних мотивів" - йдеться у проекті.

 

У документі також зазначається, що звільнення переслідуваних за політичні погляди українських громадян очікують мільйони представників демократичного світу.

 

Варто додати, що наразі проект резолюції спрямований на розгляд комісії Сейму у закордонних справах.
 

Нагадаємо, уповноважений Верховної Ради Людмила Денісова та виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у понеділок 4 червня, провели зустріч, у ході якої вони домовились об’єднати зусилля, щоб до українських політв’язнів в Росії потрапили лікарі. 

 

3 червня Міністерство охорони здоров'я звернулася до Росії з вимогою допустити українських та міжнародних лікарів до українських політв’язнів. 

 

1 червня уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулась у телефонній розмові до радника президента РФ Михайла Федотова з вимогою організувати її візит до ув’язнених в Росії українців, зокрема Олега Сенцова

схожі новини