Новини 22:33

Український політв'язень Клих оголосив голодування – мати

Незаконно засуджений у Росії Станіслав Клих заявив адвокату, що оголошує голодування.

Незаконно засуджений Український політв'язень Станіслав Клих заявив адвокату, що оголошує голодування. Про це повідомила мата політв'язня під час зустрічі із Президентом України Петром Порошенком.

 

Зазначається, що слова матері Станіслава навела перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

 

"Це була дуже щира і важка зустріч, бо кожна історія кожного бранця - це велике горе. Мама Стаса Клиха сказала, що вчора спілкувалася з його адвокатом і син заявив, що теж оголошує голодування. Мама Саши Кольченка розповіла, що після голодування сину дозволили подзвонити, він скаржився на здоров‘я, дуже схуд. Сестра Олега Сенцова звертається до всіх міжнародних організацій, аби ті вплинули на Кремль", - написала Геращенко.

 

Нагадаємо, 31 травня незаконно утримуваний в Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова.  Однак 7 червня незаконно утримуваний в Росії українець Олександр Кольченко припинив голодування у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. 

 

Як повідомлялося 22 травня, Олександр Кольченко написав листа, де пояснив, що готовий підтримати українського режисера Олега Сенцова, якого утримує РФ, та оголосити голодування. 

 

У серпні 2015 року суд РФ засудив Олександра Кольченка до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму. Росія неодноразово відмовляла Україні у видачі в’язня, аргументуючи це тим, що розглядає кримчанина Кольченка як російського громадянина, якому було автоматично "присвоєно" громадянство.

схожі новини