Новини 15:44

США не підписала комінюке за підсумками саміту "Великої сімки"

Американський президент Дональд Трамп наказав представникам США не підписувати комінюке через поведінку Джастіна Трюдо.

Американський президент Дональд Трамп наказав представникам США не підписувати комінюке за підсумками саміту "Великої сімки" у Канаді. Про це політик написав у своєму Twitter.

 

"Зважаючи на брехливі заяви Джастіна Трюдо (прем'єр-міністр Канади - ред.) під час прес-конференції та той факт, що Канада обкладає наших американських фермерів, робітників та компанії величезними митами, я наказав представникам США не підписувати комюніке, поки ми розглядаємо можливість введення тарифів на автомобілі, які завалюють ринок США!", - підкреслив Трамп.

 

 

 

 

Також президент США назвав "нечесною та слабкою" поведінку Трюдо на саміті G7.

 

"Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо поводився так лагідно і м'яко під час наших зустрічей на G7 тільки для того, щоб дати прес-конференцію після мого від'їзду, заявивши, що "мита США були образливими", і він "не дасть сісти собі на шию". Дуже нечесно і слабо. Наші мита - це відповідь на його 270% на молочні продукти США!", - написав голова Білого дому.

 

Нагадаємо, лідери країн "Великої сімки" заявили про підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це йдеться у спільному комюніке, опублікованому за підсмуками саміту G7 у Канаді.

схожі новини