Новини 17:26

Тігіпко відмовився коментувати затримання свого депутата на Донеччині

Віце-прем'єр-міністр – міністр соціальної політики, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко не коментує ситуацію із затриманням депутата Донецької обласної ради до висунення йому звинувачення. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

При цьому Тігіпко відзначив, що звинувачення може бути висунуто вже сьогодні.

«Поки не було висунуто жодного звинувачення. Очікується, що сьогодні це відбудеться… Ми дочекаємося цього звинувачення і після цього розбиратимемося. Якщо є якісь зловживання, то суд вирішуватиме, винна людина чи ні. Ми стежимо за цим уважно», - сказав Тігіпко.

За його словами, навряд причини затримання носять політичний характер. «Не думаю, що там можуть бути якісь політичні причини», - сказав Тігіпко.

Нагадаємо, за даними прес-служби Державної податкової служби України, депутата Донецької обласної ради затримано за підозрою у шахрайстві на 33 млн. грн.  За сприяння посадовця підконтрольні йому особи заволоділи у 2006 році майном одного з колективних підприємств Харцизька Донецької області.

За повідомленням деяких ЗМІ затриманий депутат – це Владислав Дрегер, донецький бізнесмен, депутат Донецької обласної ради, глава обласної організації «Сильної України».