Новини 2018-06-16 11:56

Політв'язня Балуха щодня принижують співробітники СІЗО - адвокат

Адвокат планує звернутися зі скаргою до наглядової прокуратури на дії адміністрації СІЗО.

Українського політв'язня Володимира Балуха, який продовжує безстрокове голодування, щодня принижують співробітники СІЗО. Про це повідомила його адвокат Ольга Дінзе.

 

"Кожного дня відбуваються провокації щодо Балуха, в його камері проводяться обшуки, він піддається усіляким приниженням з боку адміністрації. Ситуацію, думаю, може змінити тільки наглядова прокуратура." - заявила Дінзе.

 

За словами адвоката, наступного тижня вона планує звернутися зі скаргою до наглядової прокуратури на дії адміністрації СІЗО.

 

Дінзе також наголосила, що внаслідок тривалого голодування стан здоров'я Балуха погіршився.

 

Як повідомлялося, 15 червня підконтрольний Кремлю Роздольненський суд продовживзапобіжний захід у вигляді тримання під вартою українському активісту Володимиру Балуху до 14 серпня.

 

Раніше під час судового засідання Балуху стало зле, йому викликали швидку допомогу. Згодом лікарі зробили йому укол, однак стан Балуха не покращився.

 

Нагадаємо, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування.

 

Як повідомлялося, 16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

схожі новини