Новини 2018-06-18 15:38

Омбудсмена не пустили до політв'язня Сущенка

Денісова наголосила, що на зустріч із політв'язнем має дозвіл від Московського міського суду, який спливає о 17:30.

Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову в понеділок, 18 червня, не пустили до незаконно засудженого РФ українського журналіста Романа Сущенка. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

Омбудсмен наголосила, що на зустріч із політв'язнем має дозвіл від Московського міського суду, який спливає о 17:30.

 

 

"Разом з посольством України в РФ ми зробили все, щоб суддя Московського міського суду Музиченко дав нам можливість зустрітися з Романом Сущенком, і такий дозвіл ми отримали. Ми подали документи і дозвіл в адміністрацію Лефортово", – йдеться в повідомленні.

 

Однак, за словами Денісової, у Лефортово заявили, що всі документи були вислані в Федеральну службу виконання покарань РФ для прийняття рішення.

 

 

"Ми зараз будемо чекати тут (Лефортово – Ред.), о 17:30 закінчується можливість для нас потрапити до Романа Сущенка. Дозвіл виписано на 18 червня, тому ми будемо чекати, щоб нас пропустили", – підкреслила вона.

 

Згодом заступник керівника установи повідомив, що документи повернули в Московський міський суд.

 

"На моє запитання "це відмова?" прозвучала відповідь – "їдьте до суду, там все знають". Письмову відповідь теж не надали. З їх слів, все листування через Федеральну службу виконання покарань", – заявила Денісова.

 

Крім того, омбудсмен підтвердила, що 18 червня вона зустрінеться із російською колегою Татьяною Москальковою. 

 

Нагадаємо, 15 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй відмовили в зустрічі з Олегом Сенцовим.

схожі новини