Новини 2018-06-17 18:59

Ребекка Хармс заявила, що стала жертвою дезінформації

Депутат Європарламенту, що цей інцидент не впливає на той факт, що проведений у неділю "Київ Прайд" є значним успіхом для України

Депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що стала жертвою дезінформації щодо підготовки президентом Петром Порошенком законопроекту про рівні права. Про це вона написала у Twitter після спростування Адміністрацією президента факту дзвінка до неї.

 

"Мене і мій офіс систематично дезінформували щодо законопроекту про рівні права за допомогою сфабрикованого телефону та пошти, представляючись главою Адміністрації президента", - зазначила вона.

 

"Це був мій власний досвід, пов'язаний з поточною дезінформаційною війною. Прошу вибачення за проблеми та непорозуміння, які це могло спричинити", - додала євродепутат.

 

Вона підкреслила, що цей інцидент не впливає на той факт, що проведений у неділю "Київ Прайд" є значним успіхом для України та прогресом у громадянських правах та рівноправності українців.

 

Нагадаємо, депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, президент України Петро Порошенко на наступному тижні повинен представити проект закону про рівні права "щодо прав ЛГБТ українців в рамках європейських законодавчих стандартів".

 

Вона наголосила, що схвалює це рішення і розцінює його як "значний крок на підтримку демократичного розвитку України".

 

Нагадаємо, 17 червня у Києві відбувся Марш рівності проти дискримінації представників ЛГБТ-спільнот.

 

За словами організотрів, у Марші рівності взяли участь понад 5 тисяч осіб. 

 

Варто відзначити, що по завершенню маршу організатори рекомендували учасникам акції вимкнути геолокацію, а також не використовувати символіку ЛГБТ-спільноти, щоб уникнути можливих провокацій.