Новини 2018-06-17 19:35

Москалькова не побачить Вишинського, поки Денісову не пустять до Сенцова

Денісова заявила, що її російська колега Татьяна Москалькова не зможе відвідати в українському СІЗО керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, доки вона сама вона не потрапить до Олега Сенцова.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що її російська колега Татьяна Москалькова не зможе відвідати в українському СІЗО керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого підозрюваного в держзраді, доки вона сама вона не потрапить до Олега Сенцова у російській колонії. Про це повідомляє "Цензор.нет".

 

За словами Денісової, вона передала російському омбудсмену Москальковій список українських політв’язнів, які утримуються у в’язницях РФ і окупованого Криму, а також план відвідувань.

 

У свою чергу офіс російського омбудсмена передав українській стороні список, де вказані 34 прізвища людей, яких має намір відвідати в Україні Тетяна Москалькова, серед них і Вишинський.

 

"Російська сторона ж надала список тих в’язнів, яких хоче відвідати Москалькова. Він містить 34 прізвища. Але у половини не вказано громадянство, і не вказані місця утримання. Ми цей список отримали як робочий варіант, неофіційний" – сказала Денісова.

 

На 14:00 18 червня призначено зустріч Денісової і Москалькової в Москві, там вони планують обговорити і узгодити їхні спільні візити до ув’язнених в обох країнах.

 

"Я думаю, у нас буде складна розмова. Але сподіваюся, що ми домовимося, адже на вищому рівні є політичні домовленості. Однак я підозрюю, що Москалькова не ухвалює рішення" - наголосила український омбудсмен.

 

Вона додала, що намагатиметься ще потрапити до Олега Сенцова, який вже більше місяця голодує в колонії «Білий Ведмідь».

 

Нагадаємо, 15 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй відмовили в зустрічі з Олегом Сенцовим.

 

Український омбудсмен Денісова поїхала до РФ на зустріч з українськими політв’язнями 13 червня.

 

Як повідомлялось, у Росії незаконно ув'язнений український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування.

 

схожі новини