Новини 2018-06-18 12:11

Парубій назвав останній термін ухвалення Радою закону про нацбезпеку й оборону

ВР зможе приступити до розгляду закону у середу.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що парламент має до кінця тижня ухвалити закон про національну безпеку та оборону, оскільки це є крайній термін перед проведенням самміту НАТО. Про це він повідомив у понеділок, 18 червня, під час погоджувальної ради.

 

"Цього тижня є крайній термін, коли ми мали би його ухвалити, оскільки у липні відбудеться самміт НАТО і нам дуже важливо, щоб до самміту ми могли продемонструвати, що Україна готова до співпраці з НАТО і йде шляхом реформ", - наголосив Парубій.

 

За його словами, профільний комітет з головами фракцій уже ухвалив всі правки і у вівторок має відбутись ще одне засідання. Таким чином, Рада зможе приступити до розгляду закону у середу.

 

Парубій зазначив, що окрім закону про нацбезпеку, депутати мають розглянути питання, які стосуються ветеранів АТО, захисту дітей, а також низку питань щодо культури, антикорупційного суду і ратифікація угод з ЄС.

 

Він додав, що сподівається, що Рада зможе об’єднатись довкола міжнародних зобов’язань.

 

Нагадаємо, 5 квітня Верховна Рада прийняла за основу проект закону 8068/П про національну безпеку України. Відповідне рішення підтримали 265 народних депутатів.

 

 

схожі новини