Новини 2018-06-18 17:00

Апеляційний суд залишив під арештом підозрюваного в організації замаху на Бабченка

Прокурори у справі замаху на Бабченка назвали аргументи захисту необґрунтованими.

Апеляційний суд Києва залишив під вартою Бориса Германа, який підозрюється в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це у понеділок, 18 червня, повідомляє "Радіо Свобода".

 

Зазначається, що  апеляційний суд долучив до справи документи про стан здоров’я підозрюваного Германа, подані захистом, а також відповідь департаменту контррозвідки СБУ, що Германа не долучали до роботи, яку подала прокуратура. 

 

Прокурори у справі замаху на  Бабченка назвали аргументи адвокатів про соціальні зв'язки та здоров'я Германа необґрунтованими.

 

 

Нагадаємо, у четвер, 31 травня, Бориса Герамана, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу.  

 

Тоді ж прокуратура спростувала заяву підозрюваного в організації  "вбивства" журналіста Бабченка Бориса Германа про те, що він нібито є агентом контррозвідки Служби безпеки. 

 

Раніше повідомлялось, що на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартоювідносно Германа Бориса Львовича. Зокрема, він підозрюється за за ч.1 ст.14, ч.3 ст.27, ч.3 ст.258 КК України (організація готування до терористичного акту).