Новини 2018-06-18 19:33

Денісова повідомила про результати зустрічі з омбудсменом РФ

У свою чергу, Москалькова заявила, що планує разом з Денісовою відвідати Сенцова.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова в понеділок, 18 червня, повідомила, що провела зустріч із омбудсменом Росії  Тетяною Москальковою. Про це український омбудсмен написала в Facebook.

 

 

"Завершилась зустріч із Уповноваженим РФ Тетяною Москальковою. Обговорили можливість синхронності перших наших відвідувань. Подальші наші візити ми проводитемо вже в різний час. Ми перевіримо умови утримання, а також переконаємося в тій інформації, що надавали одне одному в листах", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Денісова наголосила, що дати візитів наразі обговорюються.

 

У свою чергу, Москалькова заявила, що планує разом з Денісовою відвідати незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

 

"Після цього ми, оскільки домовилися про паритетні кроки, готові були б відвідати Вишинського (Кирило Вишинський, керівник "РИА Новости Украина" – Ред.)", – додала вона.

 

Нагадаємо, 18 червня в Москві Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зустрілася із омбудсменом Росії Тетяною Москальковою. 

 

Як повідомлялося, 15 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй відмовили в зустрічі з Олегом Сенцовим.

 

18 червня Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову не пустили до незаконно засудженого РФ українського журналіста Романа Сущенка. 

схожі новини