Новини 2018-06-19 15:21

Сутички під Радою. У поліції назвали кількість постраждалих правоохоронців

Крім того, Геращенко заявив, що шість поліцейських госпіталізовані.

Начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що після сутичок біля будівлі Верховної Ради вісім правоохоронців звернулися за медичною допомогою. Про це у вівторок, 19 червня, він заявив журналістам.

 

 "Вісім поліцейських звернулися за допомогою, у цивільних інформація від лікарів: поки є два з незначними саднами. У поліцейських також незначні тілесні ушкодження", – повідомив Крищенко.

 

Водночас він зазначив, крім раніше затриманого мітингувальника, у відділок доставили ще одного учасника пікету, який "смикав поліцейських за спорядження, намагався витягнути зброю".

 

Крищенко додав, що наразі збираються докази стосовно другого затриманого, після чого слідчий буде приймати рішення по ньому.

 

Крім того, радник глави Міністерства внутрішніх справ  Антона Геращенко заявив, що внаслідок зіткнення між поліцейськими і протестуючими тілесні ушкодження отримали вісім правоохоронців і троє учасників акції.

 

"Отримали тілесні ушкодження вісім співробітників поліції, з них шість госпіталізовані. З числа цивільних осіб травмовано три людини, двоє з них госпіталізовані", – підкреслив він.

 

Як повідомлялося, у Нацполіції Києва заявили, що один з мітингувальників затриманий та доставлений до райуправління.

 

Нагадаємо, зранку 19 червня біля центрального входу до будівлі Верховної Ради України шахтарі, чорнобильці та ветерани війни в Афганістані намагаються штурмувати парламент.  Мітингувальники прорвалися безпосередньо до стін будівлі на Площі Конституції. Учасники мітингу застосували проти правоохоронців кийки та сльозогінний газ. Крім того, прохід до Ради заблокували кордони силовиків. 

 

Згодом начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що унаслідок сутичок біля будівлі Верховної Ради постраждали троє людей.

схожі новини