Новини 2018-06-19 18:31

Денісова закликала омбудсмена РФ посприяти візитам до Балуха, Сенцова, Клиха та Кольченка

Як зазначається, омбудсмен має намір відвідати політв'язнів з метою моніторингу дотримання їх права на належну медичну допомогу.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала омбудсмена РФ Тетяну Москалькову посприяти візиту до незаконно засуджених РФ Володимира Балуха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Станіслава Клиха. Про це у вівторок, 19 червня, повідомляє прес-служба українського омбудсмена.

 

Як зазначається, Денісова має намір відвідати політв'язнів з метою моніторингу дотримання їх права на належну медичну допомогу. Наголошується, що омбудсмен України серйозно стурбована їх станом.

 

За її словами, стан українців погіршується. Водночас, згідно з повідомленням, наразі Денісова не отримала від російської сторони точної інформації про стан здоров'я зазначених громадян.

 

"Одночасно з цим забезпечу Вам синхронне відвідування чотирьох громадян, які утримуються у місцях несвободи на території України, відповідно до заявлених вами списків", – йдеться в зверненні омбудсмена.

 

Нагадаємо, 18 червня Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що провела зустріч із омбудсменом Росії  Тетяною Москальковою. 

 

Як повідомлялося, 15 червня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що їй відмовили в зустрічі з Олегом Сенцовим.

 

18 червня Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову не пустили до незаконно засудженого РФ українського журналіста Романа Сущенка. 

схожі новини