Новини 2018-06-20 11:58

Організатор зустрічі Трампа та Кім Чен Ина пішов у відставку

Джо Хагін залишить свою посаду 6 липня.

Заступник глави Білого дому Джо Хагін, який організовував зустріч президента США Дональда Трампа та лідера КНДР Кім Чен Ина в Сінгапурі, оголосив про те, що йде у відставку. Про це у середу, 20 червня, повідомило Reuters з посиланням на офіційні джерела Білого дому.

 

"Джо Хагін був важливим надбанням моєї адміністрації. Він спланував і здійснив найтривалішу і одну з найважливіших поїздок, яку коли-небудь здійснював президент США. І він упорався чудово. Ми будемо сумувати за ним у Білому домі і ще більше під час поїздок", - сказав Трамп.

 

Хагін планує повернутись до роботи в приватному секторі після того, як залишить свій пост 6 липня. 

 

 

62-річний Джо Хагін працював у адміністраціях  Рональда Рейгана, Джорджа Буша старшого і Джорджа Буша молодшого. Він був одним із найбільш досвідчених радників Дональда Трампа у Білому домі.

 

Джо Хагін організував зустріч Дональда Трампа з лідером КНДР Ким Чен Ином 12 червня в Сінгапурі. Окрім того, він організовував перші зарубіжні поїздки Трампа до Саудівської Аравії, Ізраїлю, Бельгії та Італії рік тому та свій тур Азією в листопаді минулого року.

 

Нагадаємо, зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина відбулася в Сінгапурі 12 червня. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміт.