Новини 15:22

До України заборонили в’їзд російському актору та каскадеру

Дані громадяни РФ незаконно перетинали державний кордон у закритих пунктах пропуску на території окупованого Криму.

Співробітники Державної прикордонної служби заборонили на три роки в'їзд до України російському актору Борису Камарзіну та каскадеру Сергію Михайлову, які незаконно перетинали державний кордон у закритих пунктах пропуску на території окупованого Криму. Про це у середу, 20 червня, повідомляє прес-служба ДПС.

 

Зазначається, що 19 червня у столичному аеропорту "Жуляни" прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту пропуску "Київ" під час оформлення пасажирів рейсу "Мінськ-Київ" виявили громадянина РФ, стосовно якого була інформація про можливе відвідування Криму через недіючі пункти пропуску.

 

"Як з’ясувалось, російський актор Борис Каморзін у 2015 році з метою зйомок фільму без відповідного дозволу та поза КПВВ відвідував ТОТ АР Крим", - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у пункті пропуску «Старокозаче» правоохоронці Білгород-Дністровського загону викрили ще одного громадянин РФ, каскадера Сергія Михайлова, який у 2015 році відвідував тимчасово окуповану територію.

 

Зазначається, що їм заборонено в’їзд в Україну строком на три роки.

 

Як повідомляє ДПС, на сьогодні стосовно 122 іноземців  - діячів культури та мистецтва,  які незаконно перебували на окупованій території АР Крим, було прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну, 52-м особам під час в’їзду в Україну відмовлено у перетинанні державного кордону та повернуто у зворотному напрямку.

 

Нагадаємо, 8 червня Міністерство культури України оновило перелік осіб, які загрожують національній безпеці держави, доповнивши його трьома російськими діячами. До переліку включили російського продюсера та кінорежисера Рєната Давлєтьярова, письменника Васілія Сахарова та актора Максіма Щєголєва.

схожі новини