Новини 2018-06-20 20:07

Мати політв’язня Примова оголосила голодування

Раіме Примова написала заяву в "Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і місту Севастополь" з вимогою обміняти її сина.

У окупованому Криму мати незаконно засудженого фігуранта "справи Хізб-ут Тахрір" Нурі Примова Раіме Примова в середу, 20 червня, оголосила голодування. Про це повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність".

 

 

Як зазначається, Раіме Примова написала заяву в так зване Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і місту Севастополь з вимогою обміняти її сина. Своєю чергою, у ФСБ відповіли, що на її звернення надійде відповідь протягом місяця.

 

"Раіме Примова - інвалід другої групи. У неї відсутня одна нирка, діагностовано серйозне захворювання печінки. Для неї подібний крок є великим ризиком для життя і здоров'я. Але переконати її відмовитися від цього рішення не вдалося. "Я хочу врятувати свого сина, хочу щоб його теж включили в списки по обміну. Більше не можу чекати ... " – наполягає в телефонній розмові Раіме", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 7 вересня 2016 року Нурі Примов засуджений до п'яти років колонії загального режиму.

 

Руслана Зейтулаєва, Нурі Примова та Рустема Ваітова затримали в січні 2015 року як начебто членів забороненої в РФ за екстремізм організації «Хізб ут-Тахрір». Адвокат затриманих наголосив, що під час обшуків не знайшли жодного доказу, який міг би свідчити про причетність цих людей до «Хізб ут-Тахріру». Ферата Сайфуллаєва заарештували пізніше. Всі вони звинувачуються за ч.2 ст.205.5. КК РФ "Участь в діяльності організації, яка відповідно до законодавства РФ визнана терористичною".

схожі новини