Новини 2018-06-26 10:20

У МінТОТ назвали кількість звільнених з полону українців, які отримали грошову допомогу

Тука також пояснив, чому інші звільнені заручники не отримали гроші.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у вівторок, 26 червня, повідомило, що одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень уже отримав 71 українець, якого звільнили з полону бойовиків у грудні 2017 року. Про це заявив заступник глави МінТОТ Георгій Тука на своїй сторінці в Facebook.

 

"З 74-х звільнених з полону в грудні 2017 року 71-й людині кошти компенсації в розмірі 100 000 гривень вже перераховані", – наголосив він.  

 

Тука також пояснив, чому інші звільнені з полону українці не отримали гроші.

 

"У одного проблеми з паспортом, двоє не звернулись за коштами", – зазначив він.

 

Як повідомлялося, 13 червня перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб почало виплачувати одноразову грошову допомогу українським заручникам, яких звільнили в грудні 2017 року. 

 

Нагадаємо, 27 грудня відбулося звільнення українських заручників. Частина українців, які перебували у полоні "ЛНР", були звільнені на підконтрольній українській владі території поблизу Майорська, інша частина заручників із так званої «ДНР» - поблизу Горлівки, на окупованій території. За даними віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко, під час обміну було звільнено 74 українці. Крім того, Україна передала представникам ОРДіЛО 233 із 306 осіб, які були у списку. Інші відмовилися від обміну з низки причин. Близько першої години ночі 28 грудня в міжнародному аеропорту "Бориспіль" приземлилися два літаки зі звільненими з полону ОРДіЛО українцями.

схожі новини