Новини 2018-06-26 10:32

В Україні розпочалася друга хвиля обшуків у справах договірних футбольних матчів

Зазначається, що обшуки проводять у футболістів, арбітрів та агентів.

В Україні 26 травня  почалася друга хвиля обшуків у справах договірних матчів в українському футболі. Про це повідомляє FootballHub.

 

Зазначається, що обшуки проводять у футболістів, арбітрів та агентів.

 

 

Раніше  МВС України назвало 33 футбольні команди, які вважають причетними до проведення договірних матчів. Загалом задокументовано понад 57 епізодів злочинів до яких причетні більше 328 осіб", – йдеться в повідомленні. За даними МВС, до корупції в українському футболі причетні 67% від усіх професійних клубів України.

 

Нагадаємо, 22 травня правоохоронці провели понад 50 обшуків у дев'яти областях України у справі про організацію договірних футбольних матчів.

 

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час проведення комплексу слідчо-оперативних заходів, які тривали більше року,  було зібрано докази відносно учасників та організаторів п'ятьох злочинних груп та 35 футбольних клубів, причетних до організації та участі у футбольних матчах з «фіксованим» результатом. Крім того, Головним слідчим управління Нацполіції та ГПУ проведено 40 обшуків на території 10 областей. Аваков зазначив, що до складу злочинних груп увійшли президенти футбольних клубів, колишні та діючі гравці, арбітри, тренери, комерційні структури та громадяни України. Загалом було встановлено понад 320 осіб, які були задіяні в корупційних «схемах» та причетні до вчинення злочинів більше ніж у 57 епізодах.

схожі новини