Новини 2018-06-26 13:34

У поліції розповіли про обшуки в справі про договірні футбольні матчі

Водночас правоохоронці поки не можуть розголосити імен підозрюваних.

Поліція у вівторок, 26 червня, проводить обшуки в фігурантів справи про договірні футбольні матчі. Про це повідомила речник департаменту захисту економіки Нацполіції Наталія Калиновська.

 

За її словами, поліція прийшла з обшуками до організаторів договірних матчів, колишніх і нинішніх гравців, а також до футбольних функціонерів.

 

"Це вже друга хвиля обшуків. Розслідування цієї справи тривало понад рік. Тепер правоохоронці вилучають докази для притягнення винних до відповідальності. Загалом близько 300 осіб підозрюються в футбольній корупції", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, правоохоронці поки не можуть розголосити імен підозрюваних.

 

"Утім можу повідомити, що в ході обшуків, вилучаються мобільні телефони, комп’ютерна техніка та інші засоби збору інформації, на яких можуть міститися докази", – додала Калиновська.

 

Як повідомлялося,  26 травня в Україні почалася друга хвиля обшуків у справі про договірні матчі в українському футболі. 

 

Нагадаємо, 22 травня правоохоронці провели понад 50 обшуків у дев'яти областях України у справі про організацію договірних футбольних матчів.

 

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час проведення комплексу слідчо-оперативних заходів, які тривали більше року,  було зібрано докази відносно учасників та організаторів п'ятьох злочинних груп та 35 футбольних клубів, причетних до організації та участі у футбольних матчах з «фіксованим» результатом. Крім того, Головним слідчим управління Нацполіції та ГПУ проведено 40 обшуків на території 10 областей. Аваков зазначив, що до складу злочинних груп увійшли президенти футбольних клубів, колишні та діючі гравці, арбітри, тренери, комерційні структури та громадяни України. Загалом було встановлено понад 320 осіб, які були задіяні в корупційних «схемах» та причетні до вчинення злочинів більше ніж у 57 епізодах.