Новини 18:34

Прокуратура відкрила провадження через отруєння дітей у Київській області

Наразі вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних осіб до відповідальності.

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у приватному таборі "Славутич" у Київській області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

 

Зазначається, що за даним фактом внесено відомості ЕГРДР по 1 ч. ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь) КК України.

 

Так,  наразі вживаються всі необхідні заходи для встановлення причин масового отруєння дітей та притягнення винних у цьому осіб до відповідальності.

 

Крім того, у провадженні господарських судів розглядаються справи за позовами прокуратури Київської області щодо повернення майна дитячого табору "Славутич" у державну власність.

 

Зокрема, прокуратурою Київської області встановлено, що товариство, яке орендує державне майно, незаконно провело його реконструкцію і безпідставно оформило право власності на дитячий табір.

 

Нагадаємо, у приватному дитячому таборі "Славутич" Переяслав-Хмельницького району отруїлися 12 дітей, одна дитина в комі.  Так, ввечері 2 липня до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні була екстрено доправлена дитина 8 років з розладом травлення, організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Її стан кваліфікується, як тяжкий.  Зокрема,  Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі.