Новини 2018-07-04 14:38

Українська стрічка здобула нагороду на кінофестивалі у Карлових Варах

За перемогу боролися 10 кінопроектів з різних країн світу.

Проект документальної стрічки "Панорама" переміг на пітчингу Docs in Progress 53-ї Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах. Нагородження відбулось у вівторок, 3 липня, повідомляє прес-служба Держкіно.

 

Повідомляється, що в індустріальній програмі «Docs in Progress» 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах за перемогу боролися 10 проектів з різних країн світу. Режисером та автором сценарію «Панорами» є Юрій Шилов.  

 

"Фільм створюється кінокомпанією «МаГіКа-фільм» (продюсери Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельніцина) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський) та німецькою компанією Boxee Media (продюсер Дірк Саймон)", - йдеться у повідомленні.

 

Творці фільму здобули грошову нагороду розміром 5 тисяч євро.

 

Нагадаємо, 12 червня стало відомо, що дві українські стрічки – «Вулкан» Романа Бондарчука та «Донбас» Сергія Лозниці увійшли до конкурсної програми Мюнхенського кінофестивалю

 

17 травня стало відомо, що створена у співпраці України, Франції та Ісландії кінострічка "Жінка на війні" стала однією з переможців програми "Тиждень критики" на 71-му Каннському кінофестивалі.

 

Як повідомлялося, українсько-словацький фільм "Межа" переміг у шести номінаціях кінопремії у Братиславі.

схожі новини