Новини 17:31

Викладачі розповідають харківським студентам про Партію регіонів і роздають заяви на вступ

Студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди змушують вступати в Партію регіонів. Про це повідомила студентка цього вузу.

За її словами, заступник декана факультету іноземної філології Володимир Борисов поширює серед студентів бланки заяв про вступ до Партії регіонів.

Мотив банальний до непристойності, зазначила студентка, не вступиш у партію - будуть проблеми на іспитах, відзначає видання.

У свою чергу Борисов відзначив, що, дійсно, студентам педуніверситету доводиться інформація про існування Партії регіонів і її молодіжного крила, є і бланки заяв про вступ до ПР, але про примусовий вступ до партії, за його словами, не йдеться.

"У нас у вузі навчаються і працюють представники різних партій, і якщо їх громадська чи партійна робота не заважає навчальному процесу, то ніяких проблем ми в цьому не бачимо", - заявив заступник декана факультету.

Він також не виключив, що у цієї студентки, можливо, проблеми з навчанням і тому вона вирішила використовувати дану ситуацію для вирішення своїх академічних проблем.

На питання, чи не вважає дивним заступник декана, що у навчальному закладі, серед майбутніх педагогів ведеться партійна робота, Борисов сказав: "Це не в моїй компетенції".

Нагадаємо, нещодавно розгорівся скандал у ще одному східноукраїнському університеті. Так, професор Юрій Лисенко, обраний у грудні минулого року кандидатом в ректори Донецького університету, відмовився від своєї посади.

У даний час виконуючим обов'язки ректора університету є доктор економічних наук Петро Єгоров – протеже міністра освіти Табачника.

А вчора стало відомо, що органи прокуратури Донецької області завершили досудове слідство у кримінальній справі щодо колишнього головного бухгалтера, проректора Донецького національного університету, яка є дружиною Лисенка.