Новини 2018-07-06 13:35

Уряд підтримав зміни до правил перетину кордону дітьми

Змінами лібералізовано вимоги щодо виїзду за кордон дітей у разі їх самостійної.

Уряд підтримав зміни щодо спрощення процедури виїзду за кордон громадян України, які не досягли 16-річного віку.  Про це повідомляє Державна прикордонна служба України у п'ятницю, 6 липня.

 

"Відтепер лібералізовано вимоги щодо виїзду за кордон дітей у разі їх самостійної подорожі літаками. Змінами батькам надається право доручати супровід дітей, які подорожуватимуть повітряним транспортом, членам екіпажу літаків відповідно до вимог Міжнародної організація цивільної авіації", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, уточнено термін дії проїзного документа дитини. Зокрема, громадяни України, які не досягли 16-річного віку, можуть виїжджати за кордон до закінчення терміну дії їхнього проїзного документу. Тобто він чинний протягом строку, на який він виданий державним органом.

 

 

Крім того, зазначається, що тепер для перетину державного кордону неповнолітніх громадян, народжених поза межами України, що прямують у супроводі одинокої матері, достатньо мати паспортний документ і свідоцтво про народження. 

Прийняті зміни вступлять в силу з дня офіційного опублікування постанови.

 

Нагадаємо, 6 липня стало відомо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має намір посилити відповідальність туроператорів

 

схожі новини