Новини 2018-07-10 20:55

Суд не зміг розглянути продовження арешту Савченко

Під час засідання обвинувачення заявило відвід судді Олени Мєлєшак.

У вівторок, 10 липня, Шевченківський районний суд Києва не зміг розглянути клопотання про продовження арешту народного депутата Надії Савченко. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

 

Повідомляється, що під час засідання обвинувачення заявило відвід судді Олени Мєлєшак, яка мала розглядати продовження арешту.

 

Врешті, клопотання обвинувачення задовольнили, тому тепер потрібно заново визначити суддю, який вирішить, чи продовжувати Савченко арешт.

 

"Наразі невідомо, хто і коли розглядатиме питання про запобіжний захід Надії Савченко", - йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 22 червня, у Києві Шевченківський райсуд відмовив у задоволенні клопотання захисту щодо народного депутата Надія Савченко, яку просили відпустити на поруки. 

 

Шевченківський райсуд Києва в п'ятницю, 23 березня, обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 59 діб для народного депутата Надії Савченко. 

 

22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. За відповідні рішення проголосували 291, 277 та 268 нардепів. Працівники Служби безпеки України затримали та доставили її в будівлю відомства в Києві.

 

Крім того, генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив Савченко підозру. За його словами, вона планувала теракт у залі парламенту. Луценка заявив, що Савченка причетна до вчинення низки кримінальних правопорушень, а саме: дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; готування до злочину; вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; посягання на життя державного чи громадського діяча; терористичний акт; створення терористичної групи чи терористичної організації; незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

схожі новини