Новини 2018-07-11 19:43

Чотири рейси з українськими туристами на борту затримали в аеропорту Туреччини

543 туриста мали повернутись в Україну.

Чотири рейси з 543 українцями на борту були затримані в аеропорту Туреччини через непорозуміння між авіаперевізником і туроператором.Про це Українській правді повідомив представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич у середу, 11 липня.

 

"Станом на 16:00 11.07.2018 р. у Туреччині затримано 4 рейси, якими мали б повернутися 543 громадяни України на Батьківщину. Знову авіаперевізник (не "Браво") і туроператор з’ясовують, хто перед ким зобов’язаний, а тягар цих непорозумінь лягає на плечі українців", - розповів він.

 

Повідомляється, що консул України виїхав на місце до Анталії, щоб поспілкуватися з пасажирами та відповідальними сторонами для швидкого повернення українців додому.

 

"Але консул не має повноважень зобов’язати сторони конфлікту врегулювати ситуацію. Вирішити це питання можуть і повинні сторони, що брали на себе зобов’язання надати пакет достойних туристичних послуг громадянам України", - зазначив Кирилич.

 

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що українські туристи, які понад 10 годин не могли покинути турецький курорт Анталія, повертаються додому
 
 
1 липня  у столичному аеропорту "Київ" (Жуляни) через затримані рейси кілька тисяч туристів не могли вилетіти до Анталії і в Батумі.

схожі новини