Новини 2018-07-13 15:14

Адвокат повідомив, що політв'язня Сенцова можуть помилувати

За словами Дінзе, усе залежить від думки Путіна.

Адвокат Дмитро Дінзе повідомив, що незаконно засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова можуть помилувати вже найближчим часом. Про це в п'ятницю, 13 липня, він повідомив BBC News Україна.

 

Відповідаючи на питання щодо того, чи може російський президент Владімір Путін помилувати Сенцова в зв'язку з клопотанням матері Людмили Сенцової, Дінзе заявив: "Може, звичайно".

 

За його словами, усе залежить від думки Путіна.

 

"Якщо Пєсков сказав, що розглянуть, то я думаю, можуть і за тиждень все вирішити", – додав адвокат.

 

Як повідомлялося, 22 червня Людмила Сенцова, мати незаконно засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова, написала російському президенту Владіміру Путіну клопотання про помилування сина, а 26 червня його передали Путіну. Свою чергою, прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що клопотання розглянуть, коли воно надійде в Кремль.

 

Нагадаємо, суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

схожі новини