Новини 2018-07-14 14:57

"Закінчився хлор". У Миколаєві попередили про скорочення водопостачання

У свою чергу у Миколаївської облдержадміністрації заявили, що запасів рідкого хлору вистачить до 20-22 липня.

У Миколаєві з  16 липня водопостачання абонентам МКП "Миколаївводоканал" буде знижено у зв'язку з мінімальним запасом рідкого хлору для знезараження питної води. Про це повідомили у МКП "Миколаївводоканал".

 

На підприємстві наголосили,  що внаслідок зупинки виробництва рідкого хлору підприємством "Дніпроазот" постачальник МКП "Миколаївводоканал" відмовився від зобов'язань за договором. Кількість хлору для повного забезпечення процесу обмежена", - повідомили на підприємстві.

 

Варто зазначити, що обсяги водопостачання будуть скорочені "до нормалізації поставок рідкого хлору".

 

У свою чергу у Миколаївської облдержадміністрації заявили, що запасів рідкого хлору на МКП "Миколаївводоканал" вистачить до 20-22 липня.

 

"Якщо поставки гіпохлориту натрію відбуваються без особливих проблем, то поставки рідкого хлору істотно ускладнено. Найбільшим споживачем рідкого хлору є МКП "Миколаївводоканал", де його наявних запасів вистачає до 20-22 липня. Керівництво підприємства вживає заходів щодо пошуку додаткових постачальників рідкого хлору в умовах необхідності дотримання процедури конкурсних закупівель" - повідомили в ОДА.

 

Нагадаємо, 8 червня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій повідомило, що в місті Авдіївка та селах Орлівка і Ласточкине Ясинуватського району припинено подачу води через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції.  10 червня у ДСНС заявили, що водопостачання у місті Авдіївка, село Ласточкіно та село Орлівка Ясинуватського району здійснюється в штатному режимі.