Новини 2018-07-19 16:01

Адвокат Сенцова повідомив, що в політв'язня через голодування сталася друга криза

Як зазначається, Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України та Денісової.

Адвокат Дмітрій Дінзе в четвер, 19 липня, відвідав незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова в російській колонії в Лабитнангі. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

 

"Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому в нього була друга криза по здоров'ю. Стало погано і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Утримується в палаті, з голодування йти не збирається. Каже: "Скільки мене вистачить, стільки і протягну", – повідомив адвокат.

 

Водночас, як зазначається, Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України та уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

 

"Сенцов вважає, що українська сторона повинна активніше продавлювати ситуацію зі звільненням інших політв'язнів", – наголосив Дінзе.

 

Крім того, український режисер передав вітання фігуранту справи "кримських диверсантів" Євгену Панову та Володимиру Балух.

 

Фото палати, де міститься Олег Сенцов.

 

Як повідомлялося, 22 червня Людмила Сенцова, мати незаконно засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова, написала російському президенту Владіміру Путіну клопотання про помилування сина, 26 червня його передали Путіну. Своєю чергою, прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що відповідне клопотання розглянуть, коли воно надійде в Кремль. 

 

Нагадаємо, суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

схожі новини