Новини 2018-07-19 22:53

Політв'язень Сенцов закликав не поширювати чутки про його примусове годування або смерть

Як зазначається, адвокат провів із Сенцовим зустріч тет-а-тет.

У Росії незаконно засуджений український режисер Олег Сенцов закликав не поширювати неправдиві чутки про його примусове годування або смерть. Про це в четвер, 19 липня, повідомив його адвокат Дмітрій Дінзе.

 

"Олег сказав, аби люди не поширювали чутки про примусове годування, він просить відкидати таку інформацію та фільтрувати її. А щодо чуток про його смерть – він посміявся над людьми, які поширюють їх, і вважає їх шкідниками", – наголосив Дінзе.

 

Як зазначається, адвокат провів із Сенцовим зустріч тет-а-тет, без представників колонії.

 

"Ми спілкувалися через скло. Він передавав слова підтримки політв’язням у Криму. Він намагається слідкувати з різних джерел за кримськими справами", – додав Дінзе.

 

Як повідомлялося, 19 липня адвокат Дмітрій Дінзе відвідав незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова в російській колонії в Лабитнангі. Зокрема, адвокат повідомив, що в політв'язня через голодування сталася друга криза. 

 

22 червня Людмила Сенцова, мати незаконно засудженого РФ українського режисера Олега Сенцова, написала російському президенту Владіміру Путіну клопотання про помилування сина, 26 червня його передали Путіну. Своєю чергою, прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що відповідне клопотання розглянуть, коли воно надійде в Кремль. 

 

Нагадаємо, суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

схожі новини