Новини 2018-07-23 20:12

Прокуратура АРК розпочала перевірку на держзраду кримських чиновників

За словами начальника управління Прокуратури АРК, сам факт роботи в підконтрольних Росії держорганах Криму не є злочином.

Прокуратура Автономної Республіки Крим перевіряє причетність усіх держслужбовців півострова до вчинення державної зради.Про це повідомила начальник управління Прокуратури АРК Світлана Блудова в ефірі "Радіо Крим.Реалії" у понедіок, 23 липня.

 

За її словами, кожного держслужбовця або взагалі кожного, хто перебуває на території анексованого Криму, не переслідуватимуть згідно з Кримінальним кодексом України за особливо тяжкий злочин.

 

"Ми перевіряємо причетність кожної особи саме до вчинення державної зради, яка має полягати в активних діях: допомога у веденні підривної діяльності. Суддя Чорнобук допомагав окупаційній владі встановлювати судову систему Російської Федерації", – пояснила Блудова.

 

Вона додала, що сам факт роботи в підконтрольних Росії держорганах Криму не є злочином.

 

"Звичайний держслужбовець, який працює в МНС і допомагає народу, не нестиме кримінальну відповідальність", – зазначає співробітниця прокуратури АРК.

 

Нагадаємо, 4 березня заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко попередив громадян України, що в разі їхньої участі в організації проведення російських «виборів» в анексованому Криму, їм загрожує відповідальність за статтею «держзрада» КК України. 

схожі новини