Новини 2018-07-25 11:27

США виділили понад $300 млн на виробництво ракетних комплексів Javelin

Приблизна дата закінчення виготовлення ПТРК – 31 серпня 2021 року.

Міністерства оборони США виділило 307,5 мільйонів доларів на виготовлення протитанкових ракетних комплексів Javelin для постачань до інших країн, зокрема Україні. Про це повідомляє прес-служби оборонного відомства США.

 

Як зазначається, компанія Raytheon-Lockheed Martin Javelin, розташована в Аризоні, отримала 307 мільйонів 535 тисяч 950 доларів для виготовлення протитанкових систем для міжнародних поставок. Так, серед країн призначення – Україна, Австралія, Естонія, Литва, Туреччина і Тайвань.

 

Наголошується, що виробництво відбуватиметься в місті Тусон, Аризона. Приблизна дата закінчення виготовлення – 31 серпня 2021 року.

 

Як повідомлялося, уперше випробування протитанкового комплексу третього покоління Javelin в Україні відбулося на одному з військових полігонів 22 травня. 

 

Нагадаємо, 6 травня заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що на лінії зіткнення на Донбасі поки що не використовують американські ракетні комплекси Javelin. 

 

1 травня міністр оборони Степан Полторак повідомив, що 2 травня Збройні сили України розпочнуть працювати з протитанковими ракетними комплексами Javelin. 

 

30 квітня стало відомо, що Сполучені Штати Америки підтвердили інформацію про доставку в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin. Згодом президент України Петро Порошенко також підтвердив, що в Україну доставили Javelin. 

 

схожі новини