Новини 2018-07-25 12:38

Військова прокуратура порушила провадження через розкрадання пального в Одесі

Як зазначається, уже створена група військових прокурорів, які разом з Нацполіцією проводять першочергові слідчі дії.

Військова прокуратура 24 липня порушила кримінальне провадження за фактом викрадення понад 171 тонни пально-мастильних матеріалів з військової частини в Одесі. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону.

 

"Військовою прокуратурою Південного регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом викрадення з військової частини А2756 (46 Об’єднаного центру забезпечення) 171 тони 241 кг пально-мастильних матеріалів, що стало результатом недбалого ставлення військових службових осіб до виконання обов’язків військової служби та спричинило тяжкі наслідки ", – йдеться в повідомленні.

 

Так, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч.3 ст. 410 (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) та ч.3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) КК України.

 

Як зазначається, уже створена група військових прокурорів, які разом з Нацполіцією проводять першочергові слідчі дії з метою швидкого, повного та ефективного розслідування.

 

"Вживаються вичерпні заходи для оперативного розкриття вказаних тяжких злочинів у найбільш стислі строки", – наголосили в прокуратурі.

 

Нагадаємо, 24 липня міністр оборони України Степан Полторак звільнив офіцерів, причетних до розкрадання понад 200 тонн палива в Одесі, про яке стало відомо за результатами перевірки 46 Об’єднаного центру забезпечення Південного регіону в Одесі.

схожі новини