Новини 14:10

У США понад 50% громадян вважають, що в РФ є компромат на Трампа – опитування

Крім того, дослідження свідчить, що рейтинг схвалення роботи глави Білого дому за останні тижні впав.

Квінніпекский університет (Quinnipiac University) провів опитування, яке свідчить, що 51% американців вважають, що в Росії є компрометуючі матеріали на президента Дональда Трампа. Про це повідомляє ВВС.

 

Як зазначається, опитування проводили близько тижня після зустрічі Трампа з президентом Росії Владіміром Путіним.

 

Водночас, за даними дослідження, прихильників версії про компромат помітно менше серед тих, хто розділяє погляди Республіканської партії – 70% з них в цю версію не вірять, а вірять – 18%.

 

З усіх опитаних груп, об'єднаних за віком, статтю, освітою або політичними поглядами, тільки республіканці показали таку єдність. У всіх інших групах в теорію про компромат вірить близько  половини опитаних.

 

Натомість супротивників версії про те, що Трамп змовився з Кремлем, щоб виграти вибори, в цілому більше, ніж прихильників – у це вірять 39% опитаних, а скептично ставляться до цієї версії – 48%.

 

Крім того, опитування свідчить, що рейтинг схвалення роботи Трампа за останні тижні впав, роботу президента схвалюють 38% опитаних, а не схвалюють – 58%.

 

Минуле опитування, проведене в кінці червня відразу після зустрічі Трампа з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, показувало – 43% вважали, що Трамп працює добре, а 52% – його роботу не схвалили.

 

Як випливає з іншого опитування, проведеного NBC News і The Wall Street Journal, рейтинг схвалення Трампа незважаючи на критику його зустрічі з Путіним майже не постраждав і за місяць навіть виріс на один процентний пункт, до 45%.

 

Серед тих, хто категорично погано ставиться до роботи президента, 80% складають прихильники партії демократів. Серед тих, хто повністю підтримує чинного президента, 64% республіканців і 16% позапартійних американців.

 

Як випливає з опитування, відносини з Росією - сьогодні найболючіше питання для Трампа. Невдоволення тим, як президент взаємодіє з Росією, висловив 51% опитаних, задоволені роботою Трампа на цьому напрямку тільки 26%.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.

схожі новини