Новини 22:55

Керівник нацрозвідки США повідомив про спроби РФ втрутитися в майбутні вибори

Коутс наголосив, що спроби втрутитися у вибори США вживає не лише Росія.

Керівник національної розвідки США Ден Коутс повідомив, що Росія намагається вплинути на проміжні американські вибори, які відбудуться восени 2018 року, а також – на президентські вибори 2020 року. Про це в четвер, 2 серпня, повідомляє Reuters.

 

Коутс наголосив, що ця "незаконна діяльність" включає в себе кримінальні дії, спрямовані на придушення голосування та надання незаконного фінансування виборчих штабах, а також кібератаки на виборчу інфраструктуру.

 

Крім того, глава розвідки зазначив, що російська сторона намагалася викрасти інформацію в американських чиновників і кандидатів на виборах.

 

"Ми будемо продовжувати стежити за будь-якими такими зусиллями і попереджати про них", — підкреслив Коутс.

 

Водночас, за його словами, спроби втрутитися у вибори США вживає не лише Росія.

 

Нагадаємо, 31 липня у компанії Facebook заявили про викриття нової скоординованої кампанії політичного впливу, метою якої є маніпуляції політикою США перед  виборами до Конгресу. У компанії не пов'язують зазначені акаунти безпосередньо з Росією, але використані методи вказують на російську причетність.

 

Своєю чергою, 2 серпня Державний департамент Сполучених Штатів Америки закликав Росію припинити дії, спрямовані на підрив американської демократії. Крім того, спікер привітала рішення компанії Facebook видалити облікові записи, якими керують з-за кордону і мають на меті розпалювати розбіжності і насильство у Сполучених Штатах.

схожі новини