Новини 2018-08-07 11:53

У Львівській області в готелі отруїлися 26 дітей

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.325(порушення правил боротьби з епідеміями) ККУ.

Поліції відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 26 дітей в готелі "Джем Раковець" у Львівській області. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліція у Львові. 

 

Зазначається, що загалом до лікарні госпіталізовано 26 неповнолітніх віком 10-17 років.

 

Зокрема, правоохоронці встановили, що усі діти відпочивали та харчувалися в готелі села Раковець Пустомитівського району. 

 

"За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (порушення правил боротьби з епідеміями) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

 

 

Наголошується, що наразі встановлюється причина масового отруєння та ведеться досудове розслідування.

 

"Призначено експертизи", - додається у повідомленні.

 

Раніше стало відомо, що всіх постраждалих від масового отруєння у таборі "Орлятко" на Донеччині виписали з лікарні.

 

Нагадаємо, 17 липня в таборі "Яструбок" на Донеччині отруїлись десятки дітей, більшість з них шпиталізовано. Зокрема, 16 липня після вечері нездужання відчули 60 дітей. Діти скаржилися на нудоту та підвищення температури. Госпіталізовані перебувають у лікарнях Слов’янська, Лиману та Краматорська. За фактом отруєння Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження. 

 

Станом на 18 липня з дитячого табору "Яструбок" у Донецькій області з ознаками гострої кишкової інфекції госпіталізували 91 людину.

 

Як повідомлялося, Донецький обласний лабораторний центр повідомив, що причиною масового отруєння дітей у літньому таборі "Орлятко" стали "борщ, вівсянка та брудні руки кухаря". 

 

19 липня Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України встановив причину масового отруєння в дитячому таборі "Орлятко" Донецької області, у 18 з 94 хворих підтверджено діагноз гостра дизентерія Зонне.