Новини 2018-08-09 09:01

Нові санкції США передбачають призупинення дипломатичних відносин з РФ - The Washington Post

Крім того, обмежувальні заходи США можуть охопити 70% російської економіки і 40% робочої сили.

Сполучені Штати Америки  можуть знизити рівень дипломатичних відносин з Росією у межах нових санкцій. Про це повідомляє американське видання  The Washington Post з посиланням на чиновника Держдепу.

 

Так, раніше Держдеп США повідомив, що після отруєння Скріпалів у Британії Вашингтон введе нові санкції проти Москви.

 

Зазначається, що якщо РФ не погодиться протягом 90 днів зупинити використання хімічної зброї та дозволити провести перевірку для підтвердження її ліквідації, закон вимагає прийняття додаткових заходів.

 

Зокрема, йдеться про зняття підтримки Вашингтона з міжнародних та банківських позик США, заборону посадкових прав для російських авіакомпаній та призупинення дипломатичних відносин.

 

Наголошується, що обмежувальні заходи можуть охопити 70% російської економіки і 40% робочої сили.

 

"Санкції можуть мати суттєвий вплив на торгівлю з РФ, включаючи заборону надання ліцензій на відправлення окремих товарів у США, таких як електронні пристрої"? - додав чиновник.

 

Раніше стало відомо, що США введуть нові санкції проти Росії після отруєння Сергія та Юлії Скріпалів у Великій Британії.  Зазначається, що Штати визначили, що уряд РФ використовував хімічну або біологічну зброю у порушення міжнародного права або використовував смертельну хімічну чи біологічну зброю проти власних громадян. Очікується, що санкції наберуть чинності 22 серпня.

 

Нагадаємо, 24 липня сенатори, члени комітету з закордонних справ Ліндсі Грем і Боб Менендес оголосили, що незабаром представлять законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій проти Росії. У документі також наголошується, що пропоновані обмежувальні заходи стосуватимуться сфер енергетики, фінансів, кібер-суб’єктів в Росії, а також російського держборгу.

схожі новини